29 AUGUSTI - 1 SEPTEMBER 2024

BÅTER I SJØEN I OSLO

REGISTRERA ERT BESÖK

Princess Yachts Norway gleder seg til å delta på båtutstillingen Båter i Sjøen i Oslo fra 29. august til 1. september. Vi vil vise frem et utvalg av våre nydelige modeller, som representerer vårt fokus på kvalitet og godt håndverk. Dette er en flott anledning for båtinteresserte å utforske våre båter nærmere og få svar på spørsmål fra vårt erfarne team. Vi ser frem til å møte både nye og kjente ansikter på messen. Velkommen til å besøke oss og oppdage hva Princess har å by på!

Sentralt beliggende i Oslo med et stort utvalg av restauranter, butikker og aktiviteter skaper Aker Brygge et perfekt miljø for Båter i Sjøen. Her kan mennesker i alle aldre nyte fasilitetene som området tilbyr, samtidig som de kan se årets nyheter, prøve vannsportsaktiviteter og nyte god underholdning under messebesøket.

OM BÅTMESSEN

Båter i sjøen är en utendørs båtmesse som arrangeres av Norboat, Båtbransjeforbundet i Norge. Den går av stabelen på Aker Brygge i Oslo varje år i september og er Skandinavias største flytende båtmesse.

UTSTILLDA BÅTER

Princess V50 Open
Princess F45
Princess V40
Princess S72*

*Kan bli endret før utstillingen

ÅPNINGSTIDER

Torsdag og fredag 11:00-20:00
Lørdag og søndag: 11:00-18:00

STED

Aker Brygge, Oslo

PÅMELD DITT BESØK
VIDEO & BILDER FRA TIDLIGERE ÅR
contact
contact

KONTAKTA OSS

Vi ser fram emot att höra av Dig!

BESTÄLLA RESERVDELAR

Om de tillbehör eller reservdelar ni önskar inte finns i vår webshop, kontakta oss via vårt separata formulär!

Princess Yachts West Sweden AB

Öppettider
Måndag – Torsdag 07:30 – 17:00
Fredag 07:30 – 14:00
Övriga tider efter avtal.

Princess Yachts Denmark ApS

Öppettider
Måndag – Fredag 09:00 – 17:00
Övriga tider efter avtal.

Princess Yachts Norway AS

Öppettider
Måndag – Fredag 09:00 – 16:30
Övriga tider efter avtal.

Öppettider
Månd – Fred 9:30 – 18 (sommar)
Månd – Fred 9:30 – 17 (vinter)
Övriga tider efter avtal.

ÄGARE & STYRELSE

Sverige | Norge | Danmark

benny-martinsson_2017-sv_500x500px
Benny Martinsson

Ägare | Styrelsemedlem
CEO
benny@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 10

jessica-martinsson_southampton-2017-sv_500x500px
Jessica Martinsson, M.Sc.

Ägare | Styreslemedlem
Försäljning, Marknadsföring & Ekonomi
jessica@princessyachts.se
M: +46 70 668 77 13

Lars Falkeskog

Ägare | Styrelseordförande

SVENSKA AVDELNINGEN

Johan Stübner-PYS
Johan Stübner

Sales Executive
johan@princessyachts.se
M: +46 70 644 28 42

jane cooper 500x500 web
Jane Cooper

Finance Manager Scandinavia
finance@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 30

nellie-petersen
Nellie Petersen

Marketing Coordinator Scandinavia
marketing@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 51

niclas-juvakka
Niclas Juvakka

Parts & Aftersales Scandinavia
support@princessyachts.se
+46 (0)304 390 90 (#2 for parts)

jesper-rohlander-sv_500x500px
Jesper Röhlander

Service Manager Sweden
support@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 02

Kalle-Wallin
Kalle Wallin

Technical Aftersales
support@princessyachts.se

Mattias Rutgersson
Mattias Rutgersson

Technical Aftersales
support@princessyachts.se

NORSKA AVDELNINGEN BERGEN

svein-erik-palmstrom_oslo-2017-sv_500x500px
Svein Erik Palmstrøm

VD Norge & Försäljning
sveinerik@princessyachts.no
M: +47 477 62 069

Petter Mork-Knudsen-PYS
Petter Mork Knudsen

Försäljning & Service West Norge
petter@princessyachts.no
M: +47 918 42 349

niclas-juvakka
Niclas Juvakka

Parts & Aftersales Scandinavia
support@princessyachts.se
+46 (0)304 390 90 (#2 for parts)

Robert-Pedersen
Robert Pedersen

Verkstadschef West Norge
robert@princessyachts.no
M: +47 459 53 020

Stian-Ostebrod
Stian Østebrød

Mekaniker

NORSKA AVDELNINGEN OSLO

Eva-Dammen-100
Eva Dammen

Manager East Norge & Försäljning
eva@princessyachts.no
M: +47 477 60 887

stein-ulltveit-moe
Stein Ulltveit-Moe

Försäljning & Service East Norge
stein@princessyachts.no
M: +47 477 59 663

niclas-juvakka
Niclas Juvakka

Parts & Aftersales Scandinavia
support@princessyachts.se
+46 (0)304 390 90 (#2 for parts)

DANSKA AVDELNINGEN

Mads Roepstorff-500x500
Mads Roepstorff

Managing Director Denmark & Sales
mads@princessyachts.dk
M: +45 40 10 18 84

Nicolai Sander-web
Nicolai Sander

Sales Executive
nicolai@princessyachts.dk
M: +45 40 23 18 81

Shayda-web
Shayda Mehran

Coordinator & Office Manager
shayda@princessyachts.dk
M: +45 81 45 71 04

Vlatko Verovic-web
Vlatko Verovic

Aftersales Denmark
support@princessyachts.dk

niclas-juvakka
Niclas Juvakka

Parts & Aftersales Scandinavia
support@princessyachts.se
+46 (0)304 390 90 (#2 for parts)