februari 2018

View all on this date written articles further down below.
contact
contact

KONTAKTA OSS

Vi ser fram emot att höra av Dig!

Princess Yachts West Sweden

Öppettider

Måndag – Torsdag 07:30 – 17:00
Fredag 07:30 – 14:00
Övriga tider efter avtal.

Princess Yachts West Norway

Öppettider

Måndag – Fredag 09:00 – 16:30
Övriga tider efter avtal.

Princess Yachts Denmark

Öppettider

Måndag – Fredag 09:00 – 17:00
Övriga tider efter avtal.


Om de tillbehör eller reservdelar ni önskar inte finns i vår webshop ber vi er maila följande information till aftersales@princessyachts.se

  • Båtmodell
  • Skrovnummer eller Byggnr
  • Beskrivning av artikel
  • Artikelnr om tillgängligt
  • Foto på artikel
  • Leveransadress


Namn (obligatorisk)

E-mail (obligatorisk)

Telefon (obligatorisk)

Meddelande

Vi vill gärna hålla kontakten med dig angående din båt, våra senaste erbjudanden och inbjudningar till evenemang och båtutställningar, samt de produkter och tjänster som finns tillgängliga från oss. Vi kommer aldrig sälja dina uppgifter och kommer att hålla dina uppgifter säkra. Om du samtycker till att vi kontaktar dig för detta ändamål, markera de relevanta rutorna för att välja de kanaler genom vilka du önskar få information från oss. Du kan när som helst uppdatera dina önskemål genom att maila info@princessyachts.se.
PostE-mailSMSTelefon

ÄGARE & STYRELSE

Sverige | Norge | Danmark

benny-martinsson_2017-sv_500x500px
Benny Martinsson

Ägare | Styrelsemedlem
CEO Sverige & Försäljning
benny@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 10

jessica-martinsson_southampton-2017-sv_500x500px
Jessica Martinsson, M.Sc.

Ägare | Styreslemedlem
Försäljning, Marknadsföring & Ekonomi
jessica@princessyachts.se
M: +46 70 668 77 13

Lars Falkeskog

Ägare | Styrelseordförande

Marie Falkeskog

Ägare | Styrelsemedlem

SVENSKA KONTORET

lotta-soderblom_sv_v2_500x500px
Lotta Söderblom

Marknadskoordinator Skandinavien
lotta@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 51

Daniel-Hogstrom
Daniel Högström

Försäljning
daniel@princessyachts.se
M: +46 70 644 28 40

Alexander-Tilly
Alexander Tilly

Försäljning
alexander@princessyachts.se
M: +46 70 644 28 42

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Inköp & Reservdelsförsäljning
aftersales@princessyachts.se

mirsad-nuhanovic-sv_500x500px
Mirsad Nuhanovic

Verkstadschef Sverige
mirsad@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 30

jesper-rohlander-sv_500x500px
Jesper Röhlander

Servicechef Sverige
jesper@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 02

Magnus-Nystrom
Magnus Nyström

Mekaniker Sverige

Peter-Andersson
Peter Andersson

Mekaniker Sverige

profile
Patrik Gunnarsson

Mekaniker Sverige

NORSKA KONTORET

svein-erik-palmstrom_oslo-2017-sv_500x500px
Svein Erik Palmstrøm

CEO Norge & Försäljning
sveinerik@princessyachts.no
M: +47 93 68 84 81

petter-mork-knudsen-sv_500x500px
Petter Mork Knudsen

Försäljning & Service Norge
petter@princessyachts.no
M: +47 918 42 349

Arne-Toftevag
Arne Toftevåg

Mekaniker Norge

bjarne-trefall
Bjarne Trefall

Mekaniker Norge

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Inköpare & Reservdelsförsäljning
aftersales@princessyachts.no

DANSKA KONTORET

peter-vinther-sv_500x500px
Peter Vinther

CEO Danmark & Försäljning
peter@princessyachts.dk
M: +45 40 10 18 84

Jannik-Voss-Brogaard
Jannik Voss Brogaard

Försäljning
jannik@princessyachts.dk
M: +45 40 24 18 84

john-pedersen-sv_500x500px
John Pedersen

Mekaniker Danmark
john@princessyachts.dk
M: +45 40 33 18 84

profile
Vi söker ytterligare en Mekaniker i Danmark
seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Inköp & Reservdelsförsäljning
aftersales@princessyachts.dk