oktober 5, 2017 Jessica Martinsson

Tills nästa år…

Tills nästa års Marstrand Boat Show, Båter i sjøn, Cannes Yachting Festival, Southampton Boat Show och Monaco Yacht Show – tack till alla som besökte #experiencetheexceptional tillsammans med Princess.

contact
contact

KONTAKTA OSS

Vi ser fram emot att höra av Dig!

Namn (obligatorisk)

E-mail (obligatorisk)

Telefon (obligatorisk)

Meddelande

Vi vill gärna hålla kontakten med dig angående din båt, våra senaste erbjudanden och inbjudningar till evenemang och båtutställningar, samt de produkter och tjänster som finns tillgängliga från oss. Vi kommer aldrig sälja dina uppgifter och kommer att hålla dina uppgifter säkra. Om du samtycker till att vi kontaktar dig för detta ändamål, markera de relevanta rutorna för att välja de kanaler genom vilka du önskar få information från oss. Du kan när som helst uppdatera dina önskemål genom att maila info@princessyachts.se.
PostE-mailSMSTelefon

BESTÄLLA RESERVDELAR

Om de tillbehör eller reservdelar ni önskar inte finns i vår webshop ber vi er maila följande information till aftersales@princessyachts.se

  • Båtmodell
  • Skrovnummer eller Byggnr
  • Beskrivning av artikel
  • Artikelnr om tillgängligt
  • Foto på artikel
  • Leveransadress

Princess Yachts West Sweden AB

Öppettider
Måndag – Torsdag 07:30 – 17:00
Fredag 07:30 – 14:00
Övriga tider efter avtal.

Princess Yachts Denmark ApS

Öppettider
Måndag – Fredag 09:00 – 17:00
Övriga tider efter avtal.

Princess Yachts Norway AS

Öppettider
Måndag – Fredag 09:00 – 16:30
Övriga tider efter avtal.

Öppettider
Månd – Fred 9:30 – 18 (sommar)
Månd – Fred 9:30 – 17 (vinter)
Övriga tider efter avtal.

ÄGARE & STYRELSE

Sverige | Norge | Danmark

benny-martinsson_2017-sv_500x500px
Benny Martinsson

Ägare | Styrelsemedlem
CEO
benny@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 10

jessica-martinsson_southampton-2017-sv_500x500px
Jessica Martinsson, M.Sc.

Ägare | Styreslemedlem
Försäljning, Marknadsföring & Ekonomi
jessica@princessyachts.se
M: +46 70 668 77 13

Lars Falkeskog

Ägare | Styrelseordförande

Marie Falkeskog

Ägare | Styrelsemedlem

SVENSKA AVDELNINGEN

lotta-soderblom_sv_v2_500x500px
Lotta Söderblom

Marknadskoordinator Skandinavien
lotta@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 51

Alexander-Tilly
Alexander Tilly

Försäljning
alexander@princessyachts.se
M: +46 70 644 28 42

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Inköp & Reservdelsförsäljning
aftersales@princessyachts.se

Natanael-Gustafson-sv-500x500px
Natanael Gustafsson

Inköp & Reservdelsförsäljning
aftersales@princessyachts.se

mirsad-nuhanovic-sv_500x500px
Mirsad Nuhanovic

Verkstadschef Sverige
mirsad@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 30

jesper-rohlander-sv_500x500px
Jesper Röhlander

Servicechef Sverige
jesper@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 02

Magnus-Nystrom
Magnus Nyström

Mekaniker 

Peter-Andersson
Peter Andersson

Mekaniker 

NORSKA AVDELNINGEN BERGEN

svein-erik-palmstrom_oslo-2017-sv_500x500px
Svein Erik Palmstrøm

VD Norge & Försäljning
sveinerik@princessyachts.no
M: +47 477 62 069

petter-mork-knudsen-sv_500x500px
Petter Mork Knudsen

Försäljning & Service West Norge
petter@princessyachts.no
M: +47 918 42 349

Arne-Toftevag
Arne Toftevåg

Mekaniker

bjarne-trefall
Bjarne Trefall

Mekaniker

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Inköpare & Reservdelsförsäljning
aftersales@princessyachts.no

Natanael-Gustafson-sv-500x500px
Natanael Gustafsson

Inköp & Reservdelsförsäljning
aftersales@princessyachts.se

NORSKA AVDELNINGEN OSLO

Eva-Dammen-100
Eva Dammen

Manager East Norge & Försäljning
eva@princessyachts.no
M: +47 477 60 887

stein-ulltveit-moe
Stein Ulltveit-Moe

Försäljning & Service East Norge
stein@princessyachts.no
M: +47 477 59 663

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Inköpare & Reservdelsförsäljning
aftersales@princessyachts.no

Natanael-Gustafson-sv-500x500px
Natanael Gustafsson

Inköp & Reservdelsförsäljning
aftersales@princessyachts.se

DANSKA AVDELNINGEN

peter-vinther-sv_500x500px
Peter Vinther

VD Danmark & Försäljning
peter@princessyachts.dk
M: +45 40 10 18 84

Thomas-Lykke
Thomas Lykke

Sales Executive
thomas@princessyachts.dk
M: +45 40 24 18 84

john-pedersen-sv_500x500px
John Pedersen

Mekaniker
john@princessyachts.dk
M: +45 40 33 18 84

profile
Vi söker ytterligare en Mekaniker i Danmark
seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Inköp & Reservdelsförsäljning
aftersales@princessyachts.dk

Natanael-Gustafson-sv-500x500px
Natanael Gustafsson

Inköp & Reservdelsförsäljning
aftersales@princessyachts.se